Rezervasyon İçin Arayalım
Rezervasyon

İletişim

Excellency Club

Excellency Club
Konakladıkça puan ve avantajlar kazandıran Excellency Club üyesi olun, yeni kampanyalar, indirimler ve sizlere özel sürpriz fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun.
Excellency Club dünyası size özel ayrıcalıklar sunuyor… Excellency Club üyeliği ile plaj suitlerde, a la carte restoranlarda, spa kullanımlarında, transfer ve konaklamalarınızda sadece size özel indirim, fırsat ve ayrıcalıklardan yaralanabilirsiniz.

Excellency Club SILVER, GOLD ya da PLATINUM sahibi olan misafirlerimiz, Ela Excellence Resort Belek’te yaptıkları konaklamalar ve harcamalarla daha fazla Excellence Club puanı biriktirerek ayrıcalıklar, indirimler, upgrade olanakları gibi avantajlara sahip oluyorlar.

Puanlar arttıkça Excellency Club Card sınıfı ve dolayısıyla ayrıcalıklar ve avantajlar da yükseliyor! Konaklamalarda indirim, oda tiplerine göre upgrade, transfer ayrıcalıkları, a la carte indirimleri, otel içi avantajlı hizmetler ve daha niceleri sizi bekliyor.

Tüm bu ayrıcalıklar Excellency Club Card sahiplerini bekliyor.

EXCELLENCY CLUB

Excellency Silver Card

100 € – 3.999 € arasında konaklama harcaması yapmış tüm Ela Excellence Resort Belek misafirleri, Excellency Silver Card sahibi olarak ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Excellency Gold Card

4.000 € - 10.999 € konaklama harcaması yapan tüm misafirler, Excellency Silver Card’dan Excellency Gold Card’a geçiş yaparak birbirinden özel hizmetlerin ayrıcalığını yaşıyor.

Excellency Platinum Card

11.000 € ve üzerinde konaklama harcaması yapmış tüm misafirler, Excellency Gold Card’dan Excellency Platinum Card’a geçiş yaparak eşsiz bir tatil yaşıyor.