Sanal Tur
Rezervasyon İçin Arayalım
Rezervasyon

İletişim

ela kids fest post video.jpg
Öne Çıkan Detaylar

Eğlenceye dair ne varsa Everland Kids Festival’de!

 Ela Excellence Resort Belek, her sene geleneksel olarak düzenlediği; minik misafirlerin tatilde eğlence, müzik, sanat dolu etkinliklerle unutulmaz anlar geçirdikleri “Everland Kids Festival’i 20-28 Ağustos 2022 tarihlerinde düzenliyor. Bu etkinlik, Nickelodeon işbirliği ile tüm karakterlerle birlikte ilk defa Türkiye’de gerçekleştirilecek.

Nickelodeon’ın sevilen kahramanları ile unutulmaz bir hafta

Çocuklar bu festivalde açık havada kurulan eğlence parkurunda fiziksel becerilerini geliştirecek, ilham alacak, öğrenecek, sanat faaliyetlerine katılacak, diğer yandan da çok sevilen Paw Patrol, Ninja Turtles, Dora, Sponge Bob gibi Nickelodeon karakterleriyle mutluluk dolu dakikalar geçirecekler. Kendileri için özel olarak hazırlanan menüler servis edilirken yaz tatilinin dinamizmine, enerjisine yakışan aktivitelerle adeta en güzel düşlerini gerçek hayatta yaşayacaklar. 

 Everland Kids World ile sihirli bir dünyanın kapıları açılıyor

İç ve dış etkinlik alanlarıyla toplam 5 bin metrekare alana yayılan Everland Kids World, çocuk gelişimini destekleyen, onların hayatlarına dokunan, konsepti çocuk psikolojisinden çocuk mimarisine kadar uzmanlar tarafından yaratılan sihirli bir dünya.

Her yaşa özel tasarlanan Mini Club, Midi Club ve Teens Club etkinliklerinde çocuklar, fiziksel ve zihinsel gelişmelerine katkıda bulunan, teknolojik yöntemlerin de kullanıldığı eğlenceli ve özgür bir tatil yaşayabilecekler. Oyun atölyeleri ve açık hava parkının yanı sıra  “Edutainment” konseptiyle oluşturulan  Meslek Akademisi’nde çocuklar doktor, itfaiyeci, dedektiflik gibi meslekler seçerek uzmanlar eşliğinde hem öğrenecek hem de eğlenme imkânı bulacaklar.

Program İncelemek İçin Tıklayın

Rezervasyon