Sanal Tur
Rezervasyon İçin Arayalım
Rezervasyon

İletişim

Spa & Wellness

Bütünsel bir iyilik hali…

Bütünsel bir iyilik hali…

Misafirlerimizin her anlamdaki “iyilik hali”, zihni, bedeni ve ruhu somutlaştıran bütünsel bir yolculuğu ifade eder. Yeni şeyler öğrendiklerinde ve gördüklerinde, fiziksel olarak aktif olduklarında, iyi beslendiklerinde ve anın farkındalığını keşfettiklerinde, yaşamlarını olumlu yönde değiştireceklerine ve iyileştireceklerine, kendilerini yeniden şarj olmuş ve gerçekten rahat hissedeceklerine inanıyoruz.

Ela Excellence’da misafirlerimize sağlıklı beslenmeden, egzersizlere, benzersiz spa deneyimlerinden içsel gelişim sohbetlerine kadar bütünsel bir iyilik halini hissettirebilmek için gayret ederiz.

Spa & Welness

ElaZen Spa

Rahatla, Yenilen, Canlan

Özel mimarisi, farklı masaj terapileri ve organik ürünlerle yapılan cilt bakımları ile hem enerjinizi hem de cildinizi yenileyin. 4.500 m²’lik geniş bir alanda hizmet veren ElaZen Spa’da; geleneksel hamam ritüellerinin yanı sıra, profesyonel terapistler eşliğinde yapılan bakım ve masaj uygulamaları ile kendinizi iyi hissedeceksiniz. 22 iç ve 5 dış ünite, dinlenme alanları, dinlenme havuzu, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, kişisel ve grup egzersiz salonundan oluşan Elazen Spa & Wellness’da bütünsel bir iyilik hali için sizleri bekliyoruz.

Tatil boyunca huzur bulacağınız ElaZen Spa, tüm yılın yorgunluğunu ve stresini geride bırakacağınız keyifli bir deneyim için sizi bekliyor.

Masajlar

Özel tasarlanan mimarisi, dingin atmosferi ile ElaZen Spa’da, doğal yağlar ile yapılan Sıcak Yağ Masajı, Geleneksel Thai Masajı, Bali Masajı, Aromaterapi Masajı ve Shiatsu Masajı seçenekleri ile hem enerjinizi tazeleyin hem zihninizi hem de bedeninizi canlandırın.
Minik misafirlerimiz için özel çocuk masajı seçeneklerimiz ile keyifli bir Spa deneyimi için ElaZen Spa’da buluşalım.

Ayurvedik Terapiler

Abhyanga, Shirodhara, Ayurvedic Baş Masajları sunduğumuz ayurvedik terapilerden.

Hamam

Elazen Spa, Keyf-i Arz ve spa ritüelleri, sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştıracak bakımlarımızdan yalnızca birkaçı...
Hamam-ı Keyf ise, hamam tutkunlarının özel VIP hamamımızda mutlaka denenmesi gereken bir deneyim olarak sizi bekliyor.

Yüz Bakımı

Dünyanın en çok tercih edilen markaları ile yapılan koruyucu bakımlardan, onarıcı lift-off maske uygulamaları ve temel bakımlara kadar birçok özel bakım uygulaması ile ElaZen Spa’da cildinizi şımartın.
Yaşlanmayı önleyici bakımlar, özel göz çevresi bakımları, dengeleyici cilt bakımları, 24 ayar altın yüz bakımı, havyar yüz bakımı ve vitamin yüz bakımı seçenekleri ile tatilde cildinize zaman ayırmak için ElaZen Spa’da buluşalım.

Ruh ve Beden Bakımı

Zen Four Hand Massage (4 El Masajı), Queen Cleopatra Ritual, Saffron SPA Ritual sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştıracak bakımlarımızdan.
Balayı çiftlerine sunduğumuz özel “Balayı” paketi relax masajından sonra sunulan ve meyve-şampanya ile taçlanan jakuzi keyfi ile tatilinize unutulmaz renk katacak.

Luxurious Selection

Cilde uygun özel bakımlar, Havyar Yüz Bakımı, Vitamin Yüz Bakımı ve Anti Aging Bakımı lüksten vazgeçemeyenler için.

İdeal Vücut Bakımı 

Elazen Spa & Wellness’da yer alan yüz ve vücut şekillendirme, selülit tedavisi ile yağ yakma cihazlarının en gelişmişi olan Power Shape sayesinde; kilo verip bölgesel yağlarınızdan ve selülitlerinizden kurtulurken aynı zamanda kolajen yenilemesi, yüz ve vücut şekillendirmesinde de etkili tedavi sonuçları sunar.

Salon Bakımı

Tatil süresince zarafetinden ve güzelliğinden ödün vermeyen misafirlerimiz için birçok bakım seçeneği sunan Ela Excellence’da, cildinizi ve güzelliğinizi koruyun.

SPA & WELLNESS

WELLNESS

Daha Sağlıklı Hissetmek İçin…

Daha sağlıklı olmak, daha iyi görünmek, bedensel ve ruhsal bütünlüğü sağlamak için “iyi yaşama” adanmış bir dünya ile tanışın. Spa, fitness, masaj, duş, doğru beslenme, cilt bakım, vücut bakımı, hamam, sauna, yüzme, yürüyüş gibi uygulamaların yanı sıra konsültasyon, beslenme danışmanlığı, kişisel egzersiz imkanlarıyla ElaZen Spa & Wellness Club’da yaşam kalitenizi ve enerjinizi yükseltecek eşsiz keyifler sizi bekliyor.

Elazen Fit & Garden

Gerçek anlamda keyifli ve sağlık dolu bir tatil için, uzmanlar gözetiminde hazırlanan ve uygulanan aktivite seçenekleri ile spor sever misafirlerimizle buluşuyoruz.

 

 • Indoor ve Outdoor Fitness Alanı
 • Aerial Yoga
 • Yoga
 • Crossfit
 • Pilates
 • Aerobic
 • Step Aerobic
 • Body workout
 • Stepperbike
 • Trampoline workout
 • Tenis
 • Basketbol
 • Su Jimnastiği- Aqua fit
 • Aqua Jumping
 • Eğitmen eşliğinde özel antrenman-fitness programı*
 • Özel Yüzme Dersleri*
 • Özel Tenis dersi ve profesyonel raket kiralama*
 • Grupla Yüzme Dersleri*

''*'' Ekstra ücretlidir.

ELAZEN SPA & WELLNESS

Sanal Tur