Sanal Tur
Rezervasyon İçin Arayalım
Rezervasyon

İletişim

LovEla Club

LovEla Club
Konakladıkça puan ve avantajlar kazandıran LovEla Club üyesi olun, yeni kampanyalar, indirimler ve sizlere özel sürpriz fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun.
LovEla Club dünyası size özel ayrıcalıklar sunuyor… LovEla Club üyeliği ile pavilyonlarda, a'la carte restoranlarda, SPA kullanımlarında, transfer ve konaklamalarınızda sadece size özel indirim, fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

LovEla Club Gold, Platinum ya da Star sahibi olan misafirlerimiz, Ela Excellence Resort Belek’te yaptıkları konaklamalar ve harcamalarla daha fazla LovEla Club puanı biriktirerek ayrıcalıklar, indirimler ve upgrade olanakları gibi avantajlara sahip oluyorlar.

Puanlar arttıkça LovEla Club Card sınıfı ve dolayısıyla ayrıcalıklar ve avantajlar da yükseliyor! Konaklamalarda indirim, oda tiplerine göre upgrade, transfer ayrıcalıkları, a'la carte restoran indirimleri, otel içi avantajlı hizmetler ve daha niceleri sizi bekliyor.

Tüm bu ayrıcalıklar LovEla Club Card sahiplerini bekliyor.

LOVELA CLUB

LovEla Gold Card

0 € – 5.999 € arasında konaklama harcaması yapmış tüm Ela Excellence Resort Belek misafirleri, Gold Card sahibi olarak ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

LovEla Platinum Card

6.000 € - 14.999 € konaklama harcaması yapan Ela Excellence Resort Belek misafirleri, Gold Card’dan Platinum Card’a geçiş yaparak birbirinden özel hizmetlerin ayrıcalığını yaşıyor.

LovEla Star Card

15.000 € ve üzerinde konaklama harcaması yapmış Ela Excellence Resort Belek misafirleri, Platinum Card’dan Star Card’a geçiş yaparak eşsiz bir tatil yaşıyor.