Sanal Tur
Rezervasyon İçin Arayalım
Rezervasyon

İletişim

Kariyer

Kariyerinizi Zirveye Taşıyın

Kariyerinizi Zirveye Taşıyın
Kariyer

Otelcilik tıpkı bir tiyatro sahnesi gibidir. Ancak ekip olarak başarılıysanız alkışları toplayabilirsiniz. Kapılarımızı açtığımız her arkadaşımız, döndürmekte olduğumuz çarkın bir dişlisidir bizim için. İnanırız ki biz bu dişi güçlendirdikçe, çarkımız da güçlenecek. İşte bunun için otelimizin temeli kurulmadan Academy Q'yu açtık.

Bu noktadan yola çıkarak, % 100 misafir memnuniyeti odaklı hizmet için farkımızı yansıtan değerlerimizi özümsemiş, Ela’lı olma ayrıcalığını gururla taşıyacak koca bir aile olmayı önemsiyoruz.

Kariyer

Başvur

Sizinle Daha Güçlüyüz

Ela Excellence Resort Belek olarak, kurumsal kültür ve değerlerimize uyan ekip arkadaşları arıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın kişisel gelişimi ve kariyerlerinde yükselmeleri bizim için çok önemli. Bu çerçevede, açık yönetici pozisyonlarımız için öncelikli olarak ekip arkadaşlarımızı değerlendiriyoruz ve terfilerini sağlıyoruz. Başarı basamaklarını Ela değerlerini özümsemiş arkadaşlarımız ile birlikte çıkıyoruz.

Kariyeriniz İçin Güçlü Bir Adım

Henüz eğitim hayatlarına devam eden genç arkadaşlarımıza klasik staj anlayışının ötesinde staj olanakları sunuyoruz. Neden klasik staj anlayışının ötesinde diyoruz? Çünkü Ela Excellence Resort Belek olarak, stajyer dahi olsa kapılarımızı açtığımız her arkadaşımızı ekibimizin bir parçası olarak görüyoruz. Çünkü stajyerlerimizin gelecekteki iş arkadaşlarımız olacağına inanıyoruz.